Ubezpieczenia

Prostota i wbudowane polisy cieszą się popularnością

Klienci firm ubezpieczeniowych cenią prostotę produktów i usług, dlatego też najczęściej wybierają podstawowe oferty ubezpieczeń pojazdów i nieruchomości. Zainteresowaniem cieszą się także polisy, które są „wbudowane w inne produkty lub usługi”. Jednakże, pandemia COVID-19 sprawiła, że bardziej niż dotychczas zaczęliśmy dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, a produkty ubezpieczeniowe zyskały na popularności.

Ubezpieczenie na utratę/spadek przychodów

Czy znacie Państwo ubezpieczenie na wypadek utraty/spadku przychodów w wyniku choroby/wypadku i krótko czy długotrwałej niezdolności do pracy? Możecie zabezpieczyć nawet do 65% wygenerowanego przychodu z ostatnich 12 miesięcy, który zostanie Wam wypłacony w przypadku zdarzeń, które wykluczą Was z pracy. Takie rozwiązanie może zabezpieczyć Was i Waszych najbliższych na dłuższy czas przed możliwym kryzysem finansowym.

Ubezpiecz swoją flotę i zyskaj spokój

Szukasz sposobu na zniżkę kosztów ubezpieczenia dla swojej floty pojazdów? Sprawdź, czy kwalifikujesz się do polisy obejmującej całą Twoją flotę! Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek związanych z wyższymi kosztami ubezpieczeń, a także będziesz miał stały koszt ubezpieczeń na cały rok z góry.

Wymagamy tylko, aby Twoja flota składała się z co najmniej 10 pojazdów, w tym samochodów osobowych. Nasza polisa flotowa oferuje pełną ochronę dla Twoich pojazdów, w tym odpowiedzialność cywilną, ochronę przed kradzieżą, uszkodzeniem i wiele innych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać szczegóły naszej oferty i uzyskać bezpłatną wycenę dla Twojej floty pojazdów. Nasz doświadczony zespół specjalistów pomoże Ci znaleźć najlepszą polisę ubezpieczeniową dla Twojego biznesu, zapewniając pełną ochronę w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Szukasz pomocy w wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej?

Skontaktuj się z nami i umów się z naszym doradcą, który poprowadzi bezpłatny audyt finansowy proponując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Współpraca z wieloma Ubezpieczalniami

Nasza kancelaria współpracuje z wieloma Ubezpieczalniami, a każda z nich ma w swojej ofercie wiele do zaproponowania. To jednak Państwo ostatecznie dokonują wyboru, mając na uwadze to, co jest dla Was cenne i na czym Wam zależy. My, słuchając Waszych potrzeb, wskażemy najlepsze rozwiązanie, które z pewnością znajdzie Państwa zainteresowanie.