Tarcza Antykryzysowa II

Małe i średnie firmy w branży transportowej - jak skorzystać z projektu Tarcza Antykryzysowa?

Projekt Tarcza Antykryzysowa oferuje opcje finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w pełnym systemie rachunkowości i prowadzących działalność co najmniej przez 12 miesięcy. Firmy powinny wygenerować co najmniej 4 miliony złotych przychodu w ostatnim okresie rozliczeniowym i mieć dodatni EBITDA (zysk operacyjny + amortyzacja) w ciągu ostatniego roku.

Jeśli Twoja firma spełnia te wymagania i potrzebuje wsparcia dla swojego biznesu, projekt Tarcza Antykryzysowa może zaoferować Ci opcje finansowania. Opcje te obejmują leasing z okresem karencji na spłatę oraz kredyty obrotowe na refinansowanie istniejących umów leasingowych na transport, odroczenie płatności i przedłużenie okresu finansowania do momentu zaniku negatywnych skutków pandemii COVID-19.

Zaciekawiła Cię nasza oferta tarczy antykryzysowej?

Skontaktuj się z nami i umów się z naszym doradcą, który poprowadzi bezpłatny audyt finansowy proponując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Opcja leasingowa dla firm - finansowanie pojazdów i przyczep

Opcja leasingowa jest przeznaczona do refinansowania istniejących umów leasingowych w firmach handlowych i leasingowych i jest dostępna dla klientów w sektorze MŚP z przychodami powyżej 4 milionów złotych, dodatnim EBITDA i zyskiem netto za 2019 rok, którzy działają w pełnym systemie rachunkowości. Pojazdy i/lub przyczepy powinny mieć do trzech lat, a kwota leasingu wynosi do 5 milionów złotych netto dla klienta. Okres finansowania wynosi do 6 lat, w tym okres karencji do 12 miesięcy. Stopa procentowa leasingu jest oparta na stawce WIBOR 1M plus marży zgodnie z cennikiem produktu. Nie ma opłat początkowych ani opłat manipulacyjnych, a koszt ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC/AC/NNW) w okresie leasingu, w tym okresie karencji, ponosi leasingodawca i jest dodawany do harmonogramu miesięcznych spłat.

Opcja kredytowa z wydłużonym okresem karencji dla przedsiębiorstw z sektora MŚP

Opcja kredytu obrotowego jest przeznaczona do finansowania deficytu kapitału obrotowego i jest dostępna dla klientów w sektorze MŚP z przychodami powyżej 4 milionów złotych, dodatnim EBITDA i zyskiem netto za 2019 rok, którzy działają w pełnym systemie rachunkowości. Kwota kredytu wynosi od 800 000 złotych do 5 milionów złotych, z okresem finansowania do 6 lat i wydłużonym okresem karencji do 15 miesięcy. Stopa procentowa kredytu jest oparta na stawce WIBOR 1M plus marży zgodnie z siatką marż zawartą