Tarcza Antykryzysowa I

Poszukujesz finansowania dla swojej małej lub średniej firmy?

Skorzystaj z naszej oferty finansowania obrotowego dla sektora MSP! Oferujemy pożyczki o maksymalnej kwocie 15 mln złotych, oprocentowanie wynosi 0%, a maksymalny okres spłaty wynosi 72 miesiące. Dodatkowo oferujemy karencję w spłacie do 6 miesięcy od dnia uruchomienia pożyczki oraz wakacje kredytowe, czyli wydłużenie okresu spłaty na 2 miesiące raz do roku. Bez opłat i prowizji! Pożyczka przeznaczona jest na utrzymanie bieżącej działalności przedsiębiorcy i zapewnienie jego płynności finansowej. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o warunkach i przeznaczeniu finansowania.

Główne parametry pożyczki

O to główne parametry naszej pożyczki w ramach projektu Tarcza Antykryzysowa I:

Zabezpieczenie

Obligatoryjnie weksel własny in blanco z deklaracją wekslową oraz dodatkowo co najmniej jedna z form prawnego zabezpieczenia:

Zaciekawiła Cię nasza oferta tarczy antykryzysowej?

Skontaktuj się z nami i umów się z naszym doradcą, który poprowadzi bezpłatny audyt finansowy proponując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Przeznaczenie finansowania

Pożyczka służy utrzymaniu bieżącej działalności przedsiębiorcy i zapewnieniu jego płynności finansowej. Środki z Pożyczki mogą zostać przeznaczone na wydatki bieżące, obrotowe lub inwestycyjne, w tym:

Warunki pożyczki

Łączna kwota pożyczki nie może przekraczać: