O nas

Troche o Global Finance

Kancelaria Doradztwa Finansowego Global Finance to rodzinnego biznesu firma, założona przez właściciela posiadającego długoletnie doświadczenie w ścisłej współpracy z największymi instytucjami finansowymi w kraju. Nasza oferta usług finansowych i produktów pochodnych, dostępna w jednym miejscu, została stworzona specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb biznesowych. Naszym celem jest zaoferowanie gotowych i szczegółowo dopasowanych rozwiązań do Twoich potrzeb, bez potrzeby odwiedzania kilku instytucji.

Poznaj nasz zespół

Marek Dymus

Marek Dymus

Moje doświadczenie zawodowe zapoczątkowałem od współpracy z ING Bankiem Śląskim w 1999r, jako Doradca Klienta Biznesowego w segmencie średnich firm. Było to moje pierwsze poważne i odpowiedzialne stanowisko, które pozwoliło mi budować relacje z wyjątkowym klientem.

Milena Dymus

Absolwentka Wydziału Zarządzania na Politechnice Częstochowskiej. Wykształcenie związane z finansami i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Doświadczenie zdobyte w bankowości w segmencie MŚP, poparte kilkunastoletnim stażem pracy. Bogata wiedza z zakresu umiejętności sprzedażowych, negocjacyjnych i produktowych. Doskonała znajomość rynku finansowego oraz standardów bankowych. Wyniki pracy w bankowości potwierdzone wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Niezliczona liczba uczestnictwa w szkoleniach twardych i miękkich.

W Kancelarii Doradztwa Finansowego Global Finance odpowiedzialna za relacje z klientami biznesowymi, pozyskiwanie środków na rozwój przedsiębiorstw, przygotowywanie dokumentacji oraz prowadzenie negocjacji w instytucjach finansowych.

Milena Dymus

W pojedynkę możemy zrobić tak mało, razem możemy zrobić tak wiele

Nasza działalność i obsługa Klientów Biznesowych

Działamy na terenie całego kraju, dbając o Państwa interesy nieustannie od 2000r. Obsługujemy przede wszystkim Klientów Biznesowych, oferując usługi związane z pozyskaniem kapitału na rozwój firmy, ale również proponując wyselekcjonowane rozwiązania z rynku ubezpieczeń, księgowości czy restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Współpraca z instytucjami i kompleksowe usługi

Kancelaria współpracuje z wieloma bankami, instytucjami finansowo-ubezpieczeniowymi czy instytucjami rządowymi na terenie całej Polski. Rozwiązania, które przedstawiamy Państwu oparte są o kompleksową analizę rynku, znajomość branż, dostępność ofert i fachowe doświadczenie całego zespołu.

Indywidualne podejście do klientów i fachowe doświadczenie

Każdy temat rozpatrujemy indywidualnie z największą dbałością o detale. Z precyzją definiujemy Państwa wymagania, realizując je w jak najkrótszym czasie, który jest dla nas wszystkich niezmiernie cenny w dzisiejszych czasach.

Satysfakcja z pracy i nieodpłatne porady dla klientów

Mamy ogromną satysfakcję dzielenia się z Państwem naszą wiedzą, a z każdego spotkania czerpiemy siły do dalszej pracy. Dlatego też bardzo chętnie udzielamy wszelkich nieodpłatnych porad, w tym przeprowadzamy na Państwa potrzeby audyt finansowo-księgowy. Cieszymy się z Państwa sukcesów, bo Państwa sukces jest naszym celem.