Kredyt Obrotowy

Nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na rozwój swojej firmy?

Tematyka rozwoju własnego biznesu niemal zawsze opiera się na środkach obrotowych, dzięki którym możemy rozwijać nasze pomysły. W większości przypadków na starcie angażujemy własne środki finansowe i pozbywamy się kapitału rezerwowego, co sprawia z kolei, że nasz biznes nie może się rozrastać. Niestety, większość z firm staje wówczas przed dylematem, co dalej? Dla większości przypadków dostępna będzie oferta Banków proponująca finansowanie obrotowe. To właściwa droga, którą należałoby obrać. Tyle, że ta droga może okazać się bardzo długa. Zanim podejmiesz kroki i odwiedzisz kilka instytucji, aby otrzymać najkorzystniejszą propozycję dla siebie wiedz, że…

nasza Kancelaria dysponuje wiedzą i ofertą kilkudziesięciu Banków i instytucji finansowych jaką otrzymasz w jednym miejscu.

Optymalizację kosztów finansowania

Pamiętaj, że oferta składa się z kilku parametrów cenowych. Aby wybrać tę właściwą należy skrupulatnie przyjrzeć się wszystkim tym parametrom i obliczyć całkowity koszt finansowania. Ponadto należy zawsze wziąć pod uwagę opłaty nie uwzględnione w przedłożonej ofercie Banku, a zapisane często w Tabeli Opłat i Prowizji, które Klient ponosi będąc tego nieświadomym.

Oszczędność czasu

W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta z urządzeń mobilnych. I tak jest również w przypadku instytucji finansowych. Klienci często odsyłani są na infolinię, aby móc dowiedzieć się czegokolwiek. Call Center nie zawsze działa tak ja byśmy sobie tego życzyli, kolejki w oczekiwaniu na połączenie budzą u Klienta frustrację. Finalnie i tak kończy się na wizycie w Oddziale Banku. Pamiętaj, w naszej Kancelarii, to my kontaktujemy się z Bankiem, uczestniczymy w spotkaniach, przygotowujemy komplet dokumentów, negocjujemy warunki cenowe i dopasowujemy produkty do Twoich potrzeb. Od nas otrzymujesz gotowe rozwiązanie.

Doradztwo i wsparcie

Otrzymanie finansowania często niesie za sobą, poza wypełnieniem druków bankowych także przygotowanie innej dokumentacji, takiej chociażby jak prognozy finansowe czy dokumenty związane z zabezpieczeniem kredytu. Pamiętaj, że nasza Kancelaria świadczy również tego typu usługi. Współpracujemy z wykwalifikowanymi księgowymi, którzy mogą przeprowadzić projekcje finansowe na cały okres kredytowania, audyt finansowo-księgowy, dzielą się wiedzą i podpowiedzą rozwiązania najbardziej właściwe dla prowadzenia Twojej działalności. Współpracujemy także z ubezpieczalniami i rzeczoznawcami, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i przedstawią rozwiązania.

Długofalową współpracę

Wielu brokerów finansowych na rynku stawia sobie za cel pozyskanie finansowania dla swojego Klienta i jak go uzyska, na tym kończy relację. Naszym celem też jest sukces Klienta. Tyle, że równorzędnym celem naszym jest także utrzymanie i rozwijanie z nim współpracy. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego dla nas, jak uczestnictwo w realizacji kolejnych planów rozwojowych naszych Klientów.

Zaciekawiła Cię nasza oferta kredytu obrotowego?

Skontaktuj się z nami i umów się z naszym doradcą, który poprowadzi bezpłatny audyt finansowy proponując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!